Pasākumi

REKLĀMAS LAPIŅU UN BUKLETU IZPLATĪŠANA VISĀ VIDZEMĒ!

ĀTRUMS, KVALITĀTE, LABA CENA!

JA NEPIECIEŠAMS, IZVEIDOSIM MAKETU UN NODRUKĀSIM!

Muzejs

Atlaide

 

               

 

 

 

 

MŪSU SADARBĪBAS PARTNERI VALMIERAS PILSĒTAS SVĒTKOS 23.07.2019.

Moto

Kā jau katru gadu, 1.janvārī, „Tonussieši” un arī pārējie sporta mīļi pulcējas Valmierā, Burkānciemā, lai godam piedalītos kārtējā, nu jau, 35 reizi organizētajā pusmaratona skrējienā – Pretīm Jaunajam gadam. Starts – nemainīgs plkst. 13.00 Beverīnas ielā 44. Ieradies ir kā nu kurš, cits rūķa tērpā, cits balerīnas ietērpā, cits slēpotāju kostīmā ar nūjotāju kūjām padusē, cits uz riteņa, lai ātrāk pieveiktu garo distanci. Tā ir katra brīva izvēle. Brīva izvēle ir arī godam noskriet visus 22 km vai arī pusi no tā. Kā saka – galvenais ir piedalīties. Ticiet man – tas ir to vērts! Ir vērts izkustināt punčus pēc Vecgada mielasta. Ir vērts ieelpot svaigu gaisu ar visu krūti Jaunajam gadam iesākoties! Kā pirmais finišēja mūsu skrējiena varonis un stiprinieks Guntars Inauskis, kā arī skrējienā piedalījās pārējie sportisti – Staņislavs Pitura, Andrejs Brencis, Valdis Blūms, Ņina Blūma, Jānis Bogdanovs, Vladimirs Masaļskis, Egils Kaužēns, Elmārs Pitura, Raitis Bērziņš, Jānis Sedlenieks, Arnis Šūmeisters, Marts Kalniņš, Kitija Līgate, Jānis Līgats, Madara Kukaine, Jānis Danevičs, Aija Lapiņa, Marks Aizsils, Līga Aizsila, Sandris Pētersons, Līga Pētersone, Gatis Madžīņš, Elvita Alksne, Gints Trēziņš, Kaspars Pakers, Sanita Vītoliņa,Toms Karlivāns, Elīna Krūkle un meitiņa Lote, Inta Eškina, Ivars Eškins, Anna Liede un pats galvenais skrējējs – mūsu šī Suņa gada veiksmes talismans suns – Odins!

Lai 2018. Suņa gadā suņa možums, suņa veiklība un pats galvenais – suņa uzticība un mīlestība! Tā stāv pāri visam! Veselā miesā vesels gars! Mēs to paveicām! Kurš gan cels sunim asti gaisā, ja ne mēs paši! Un atceries – vislielākā uzvara ir uzvarēt pār sevi! Kustēties, kustēties un tikai pēc tam lustēties!

Pusmaratona skrējienu “APKĀRT VALMIERAI -2018!’’ informatīvi atbalsta, kā arī ņem dalību reklāmas laikraksts Vidzemē „TAVA IZVĒLE”. Patiesā cieņā Aija Lapiņa.

BASKETBOLS RULLĒ!

Tiek organizēta laikraksta „TAVA IZVĒLE” basketbola komanda sievietēm, veterānēm, bijušajām gan esošajām sportistēm no Valmieras vai tās apkārtnē 45+ vai 50+ starta grupā! Interesentēm pieteikties pa tālr. 29219757. Par treniņiem, laikiem, vietu, kur un kad- vienosimies, ja atsauksies pietiekams skaists sportot un spēlēt gribētājas. Ieskatam un iedvesmai šoreiz laikrakstā vēsta bilde no tikko notikušajiem, tradicionālajiem mačiem Cēsīs, spraigā basketbola kausa CESIS BASKET CUP 2018! (19.01.-21.01.) Čempionātā piedalījās vairākas komandas dažādās vecuma grupās sievietēm, gan vīriešiem no 9 dažādām valstīm.

Latvijas Zeltenes 50+ komanda no Rīgas./Teiksma Reigase, Aija Lapiņa, Inta Bergmane, Maija Čunda, Veronika Kozlovska, Silvija Jankovska, Ilze Simonoviča, Indra Veinberga, Daiga Lihtenberga /

Un kādēļ nākotnē nevarētu būt komandas no Valmieras???